Stavebné rezivo

Hľadáte kvalitné stavebné rezivo?

My Vám ho dodáme!

Porez stavebného reziva

Ponúkame pevné a kvalitne rezivo (hranoly, fošne, strešné laty, záklopové dosky, šalovacie dosky) na krovy, drevodomy, altánky, ploty, prístrešky, prípadne na ďalšie spracovanie podľa požiadaviek zákazníka. Porez realizujeme výlučné z čerstvej piliarskej guľatiny III.A, B

Impregnácia reziva

Ponúkame kvalifikovanú impregnáciu profesionálnymi prípravkami, ktorú aplikujeme bezprostredne po narezaní reziva. Ochrana dreva proti drevokazným škodcom ako červotoč, plesniam, hnilobám a poveternostným podmienkam je dôležitou súčasťou spracovania dreva. Kvalitná impregnácia proti škodcom zároveň predlžuje životnosť materiálu.

Hobľovanie reziva

Na objednávku vieme zabezpečiť hobľované rezivo podľa vašich požiadaviek. hobľované rezivo Vyrábame z kvalitnej guľatiny, hladkého povrchu, umožňujúce všestranné a dekoratívne využitie. Radi Vám vypracujeme ponuku.

Hobľovanie je opracovanie dreva, ktorým je možné dosiahnuť rovný a hladký povrch. Táto úprava je takmer nevyhnutná pre všetky pohľadové konštrukcie ako sú altány, pergoly, ploty, drevené terasy, fasády z dreva. Pri hobľovaní musí byt rezivo dopredu vysušené. Treba počítať so zmenšením rozmerov o 2-3mm na každú hobľovanú stranu.

Výhody hobľovania

  • drevo má hladký a rovný povrch
  • neodštepujú sa z neho triesky
  • hobľované drevo je veľmi dobre spracovávatelné a natieratelné
  • materiál je vysušený preto vykazuje lepšiu rozmerovú a tvarovú stálosť
  • takto presušené rezivo už nenapádajú škodcovia

Doprava reziva

Na požiadanie vieme zabezpečiť dopravu s vykládkou, autom s hydraulickou rukou, prípadne kamiónovú dopravu po celej SR.

Technológia

Porez je realizovaný na dvojkotúčovej uhlovej píle PP550 ktorá zabezpečí vysokú presnosť požadovaného rezaného profilu. Porez je možný až do dĺžky 11 m.

Potrebovali by ste ponuku na mieru?

Neváhajte a kontaktujte nás! Radi vám pripravíme cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.